Spory sądowe

Uczestnictwo w jakiejkolwiek sprawie sądowej w większości przypadków wiąże się ze niemałą ilością stresu. Wynika to przede wszystkim z oczekiwania na orzeczenie wymiaru sprawiedliwości. Żeby jednak zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania korzystnego dla siebie wyroku, warto skorzystać z oferty kancelarii prawnej. Jeśli szukają Państwo adwokatów, którzy będą reprezentować Państwa w sporach sądowych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy bowiem bogate doświadczenie i niezbędną wiedzę, która pozwala nam pełnić rolę pełnomocników przed sądami każdej instancji. W jakich konkretnie sprawach możemy Państwu pomóc? Specjalizujemy się między innymi w prawie rodzinnym i gospodarczym. Oprócz tego Klienci mogą zlecić nam również windykację należności czy skorzystać z naszej pomocy w sprawach karnych. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Jak przebiega współpraca z naszą kancelarią?

W przypadku sporów sądowych pierwszym krokiem jest nasze zapoznanie się z problemem Klienta. Poprzez analizę dokumentacji i zgromadzonej wiedzy jesteśmy w stanie opracować strategię działania, którą Państwu szczegółowo przedstawiamy. Następnym etapem jest gromadzenie dowodów oraz sporządzenie niezbędnych pism procesowych. Chodzi między innymi o przygotowanie pozwu lub odpowiedzi na niego. Jeśli chodzi o samą rozprawę to w tym przypadku przedstawiamy stanowisko przed sądem, a także uczestniczymy w przesłuchaniach, nieustannie czuwając nad prawidłowością przebiegu procesu. Warto dodać, że stale pozostajemy również w kontakcie z Klientem, dzięki czemu ma on stałą kontrolę nad prowadzonymi przez nas działaniami.

Oferta

W ramach reprezentowania Klientów w sporach sądowych, oferujemy wsparcie we wszelkiego rodzaju postępowaniach sądowych, zwłaszcza cywilnych, gospodarczych i karnych.

Usługi, jakie oferujemy Klientom chcącym wkroczyć na drogę postępowania sądowego, obejmują:

  1. reprezentowanie Klienta w postępowaniu sądowym przed sądami wszystkich instancji,
  2. sporządzanie wszelkiego rodzaju pism procesowych, w szczególności pozwy, sprzeciwy, apelacje, zażalenia,
  3. uczestnictwo w rozprawach oraz wszelkich procedurach negocjacyjnych i mediacyjnych między Klientem a drugą stroną sporu,
  4. sporządzanie opinii prawnych oraz opracowywanie strategii procesowych z uwzględnieniem interesu Klienta.
spory-sadowe

Skontaktuj się z nami

Jako Kancelaria specjalizująca się w postępowaniach sądowych, gwarantujemy Klientom rzetelne i profesjonalne wsparcie prawne, każdorazowo poprzedzone wnikliwą analizą prawną ich sytuacji z uwzględnieniem wszystkich okoliczności. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo i opracowujemy strategie procesowe z uwzględnieniem jak najlepszego interesu Klienta.

Kancelaria świadczy usługi na terenie Warszawy i całej Polski. Zachęcamy do kontaktu z Kancelarią – oferujemy również porady telefoniczne i online. Mówimy po rosyjsku, ukraińsku, gruzińsku i angielsku.

Menu