Spory sądowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu procesowemu Kancelarii zdobytemu przez lata spędzone na salach sądowych, podejmujemy się prowadzenia spraw sądowych Klientów w sposób kompleksowy przed sądami wszystkich instancji.

Oferta

W ramach reprezentowania Klientów w sporach sądowych, oferujemy wsparcie we wszelkiego rodzaju postępowaniach sądowych, zwłaszcza cywilnych, gospodarczych i karnych.

Usługi, jakie oferujemy Klientom chcącym wkroczyć na drogę postępowania sądowego, obejmują:

  1. reprezentowanie Klienta w postępowaniu sądowym przed sądami wszystkich instancji,
  2. sporządzanie wszelkiego rodzaju pism procesowych, w szczególności pozwy, sprzeciwy, apelacje, zażalenia,
  3. uczestnictwo w rozprawach oraz wszelkich procedurach negocjacyjnych i mediacyjnych między Klientem a drugą stroną sporu,
  4. sporządzanie opinii prawnych oraz opracowywanie strategii procesowych z uwzględnieniem interesu Klienta.
spory-sadowe

Skontaktuj się z nami

Jako Kancelaria specjalizująca się w postępowaniach sądowych, gwarantujemy Klientom rzetelne i profesjonalne wsparcie prawne, każdorazowo poprzedzone wnikliwą analizą prawną ich sytuacji z uwzględnieniem wszystkich okoliczności. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo i opracowujemy strategie procesowe z uwzględnieniem jak najlepszego interesu Klienta.

Kancelaria świadczy usługi na terenie Warszawy i całej Polski. Zachęcamy do kontaktu z Kancelarią – oferujemy również porady telefoniczne i online. Mówimy po rosyjsku, ukraińsku, gruzińsku i angielsku.

Menu