Prawo rodzinne i spadkowe

Jedną z głównych specjalizacji Kancelarii jest świadczenie usług prawnych z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że postępowania w takich sprawach nigdy nie są łatwe, potrafią ciągnąć się latami i budzić wiele emocji. Prawo rodzinne i spadkowe dotyka delikatnych sfer w życiu człowieka, dlatego poza wiedzą i doświadczeniem, niezbędne są wyczucie i wyrozumiałość w stosunku do Klientów borykających się z rozpadem rodziny czy burzliwym postępowaniem spadkowym.

Prawo rodzinne - Oferta

Zakres usług Kancelarii w obszarze prawa rodzinnego obejmuje w szczególności pomoc prawną w zakresie:

 1. rozwodu,
 2. separacji
 3. władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem,
 4. alimentów,
 5. podziału majątku,
 6. spraw związanych z pochodzeniem dziecka,
 7. eksmisji byłego małżonka,
 8. małżeńskich ustrojów majątkowych.
prawo-rodzinne

Prawo spadkowe - Oferta

prawo-spadkowe

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mariusza Kalejty świadczy profesjonalne usługi prawne w obszarze prawa spadkowego, w szczególności oferuje pomoc prawną w sprawach:

 1. o stwierdzenie nabycia spadku,
 2. przyjęcie i odrzucenie spadku,
 3. o dział spadku,
 4. o zachowek,
 5. zabezpieczenia spadku i spisu inwentarza,
 6. uznania testamentu za nieważny,
 7. wydziedziczenia,
 8. uznania za niegodnego dziedziczenia,
 9. wykonania zapisu lub polecenia,
 10. związanych z długami spadkowymi.

Skontaktuj się z nami

W zakresie prawa rodzinnego i spadkowego, Kancelaria oferuje usługi świadczone w sposób profesjonalny i rzetelny, poparty fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Do każdej sprawy podchodzimy wnikliwie i z zaangażowaniem dążąc do wypracowania najkorzystniejszej strategii procesowej.

Wiemy, że gwarancją osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów jest właściwa ocena jego sprawy, uwzględniająca wszystkie okoliczności – specyfika spraw rodzinnych i spadkowych wyłącza często racjonalne podejście i chłodną ocenę sytuacji – dlatego kładziemy nacisk na rozmowę, udzielanie wyczerpujących wyjaśnień i wyrozumiałość w stosunku do Klienta borykającego się z trudnościami w życiu osobistym.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mariusza Kalejty świadczy usługi w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu z Kancelarią – oferujemy również porady telefoniczne i online. Porozumiewamy się również w językach angielskim, ukraińskim, rosyjskim i gruzińskim.

Menu