Adwokaci od spraw cywilnych – Warszawa Wola

Prawo cywilne reguluje niemal wszystkie dziedziny życia. Jak zatem nietrudno się domyślić jest ono niezwykle obszerne. W związku z tym, jeśli potrzebują Państwo pomocy z jego zakresu, zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Zatrudniamy bowiem adwokatów od spraw cywilnych, którzy przyjmują Klientów w kancelarii na Woli w Warszawie. Proponowane przez nas usługi dedykowane są zarówno do przedsiębiorców jak i Klientów indywidualnych. Gwarantujemy szeroko pojętą pomoc doświadczonych prawników, którzy od wielu lat świadczą usługi z różnych obszarów prawa cywilnego. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że zrobimy wszystko, aby osiągnąć zamierzony skutek prawny. W przypadku zainteresowania ofertą, zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Co obejmuje pomoc z zakresu prawa cywilnego?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, prawo cywilne jest niezwykle obszerne. Jakie jednak konkretnie kwestie ono reguluje? W zakresie prawa cywilnego mieszczą się sprawy dotyczące między innymi:

 • odszkodowań oraz zadośćuczynień,
 • zniesienia współwłasności,
 • ubezwłasnowolnienia,
 • zasiedzenia,
 • zachowku,
 • eksmisji,
 • stwierdzenia nabycia spadku,
 • podziału majątku.

Niezależnie jednak od tego, w jakiej ze spraw potrzebują Państwo pomocy, możecie liczyć na pełne wsparcie zatrudnianych przez nas adwokatów. To wyspecjalizowana kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jest w stanie pomóc Klientom nawet wtedy, gdy może się wydawać, że ich sytuacja jest bez wyjścia. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani świadczonymi przez nas usługami, prosimy o kontakt.

prawo-cywilne

Na czym polega świadczona przez nas pomoc prawna z zakresu prawa cywilnego?

Świadczona przez nas pomoc prawna z zakresu prawa cywilnego jest niezwykle szeroka. W jakiej formie pomagamy Klientom, którzy postanowią skorzystać z oferowanych przez nas usług? Specjalizujemy się między innymi w:

 • udzielaniu porad prawnych,
 • reprezentowaniu Klientów podczas postępowania sądowego, urzędowego lub egzekucyjnego,
 • udziale w mediacjach oraz negocjacjach.

Oprócz tego nasi Klienci mogą nam również zlecić sporządzenie:

 • umów,
 • analiz i opinii prawnych,
 • pism obejmujących na przykład wezwania, odstąpienia, wypowiedzenia.

Ponadto nasi adwokaci odpowiadają również za sporządzanie pism procesowych w postaci między innymi pozwów, sprzeciwów czy różnego rodzaju wniosków. Warto dodać, że tego rodzaju usługi, podobnie jak każde inne, świadczymy na rzecz Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Koszt usług związanych ze sprawami cywilnymi

Dla wielu osób kluczowe znaczenie ma nie tylko doświadczenie i umiejętności adwokata od spraw cywilnych, ale również koszt prowadzonych przez niego działań. Niestety w tym przypadku trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie dotyczące kwoty, którą trzeba zapłacić za tego rodzaju usługę. Uzależniona jest ona bowiem od wielu czynników, w tym między innymi od rodzaju i zakresu obowiązków, a także stopnia ich skomplikowania. Jeśli zatem chcą Państwo poznać cenę za konkretną usługę, prosimy o kontakt. Przedstawimy Państwu szczegółową wycenę, obejmując koszty poszczególnych czynności. Na tej podstawie będą mogli Państwo zdecydować czy jesteście zainteresowani nawiązaniem współpracy.

Skontaktuj się z nami

Fachowa wiedza, doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej praktyki oraz indywidualne podejście do każdej sprawy to gwarancja obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Każdorazowo dążymy do zabezpieczenia interesów Klienta i znalezienia dla niego jak najkorzystniejszych rozwiązań.

Kancelaria świadczy usługi na terenie Warszawy i w całej Polsce. Zachęcamy do kontaktu z Kancelarią – oferujemy również porady telefoniczne i online. Mówimy po ukraińsku, rosyjsku, angielsku i gruzińsku.

Menu