Windykacja należności

Nierzetelność kontrahentów i inne sytuacje losowe nierzadko wymuszają na wierzycielach konieczność podjęcia radykalnych kroków na drodze do wyegzekwowania przysługujących im roszczeń. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani windykacją należności, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej kancelarii mieszczącej się na warszawskiej Woli. Pomagamy w takich sprawach, jak na przykład nieopłacenie wystawionej faktury, brak zwrotu w umówionym terminie pożyczonych pieniędzy czy zaleganie z zapłatą czynszu za najem mieszkanie.

Oferta

Kancelaria oferuje Wierzycielom pomoc prawną na każdym etapie zmierzającym do wyegzekwowania przysługujących Klientowi roszczeń: przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym.
Zapewniamy:

 1. sporządzenie wezwania do zapłaty i prowadzenie negocjacji poprzedzających wszczęcie postępowania sądowego,
 2. zawezwanie do próby ugodowej przed sądem,
 3. sporządzenie pozwu o zapłatę, w tym w postępowaniu upominawczym,
 4. wniosek o zabezpieczenie roszczenia,
 5. przygotowanie wniosku o wszczęcie egzekucji,
 6. reprezentację Klienta na każdym etapie postępowania,
windykacja-naleznosci

Przygotowanie wniosku o wszczęcie egzekucji komorniczej

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z usług naszej kancelarii, mogą zlecić nam przygotowanie wniosku o wszczęcie egzekucji komorniczej. Jest to niezbędne, aby wierzyciel mógł odzyskać swoje należności poprzez licytację komorniczą. Co musi zawierać tego rodzaju wniosek? Na dokumencie musi znajdować się między innymi:

 • oznaczenie organu egzekucyjnego, do którego jest kierowany,
 • osnowa, czyli treść zasadnicza wniosku,
 • niezbędne załączniki.

Samodzielne przygotowanie wniosku o wszczęcie egzekucji komorniczej nie jest proste i dla osób nieposiadających doświadczenia w przygotowywaniu tego rodzaju dokumentów może to stanowić problem. Jeśli zatem nie chcą Państwo popełnić błędów, zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, a Państwa rolą będzie jedynie złożenie podpisów.

Reprezentowanie Klienta w postępowaniu

W przypadku skorzystania z oferty przygotowanej przez kancelarię, Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie naszych adwokatów. Jesteśmy zaangażowani w sprawę od samego początku do jej końca. Świadczone przez nas usługi obejmują zatem również reprezentowanie Klienta w postępowaniu. Na czym polega w tym przypadku nasza rola? Odpowiadamy między innymi za:

 • prowadzenie negocjacji, których celem jest uchylenie zajęć egzekucyjnych lub windykacja długów Klienta,
 • realizację działań w celu zablokowania licytacji komorniczej lub przeciwstawieniu się wejścia komornika,
 • kontrolę przebiegu postępowania komorników w powstępowania egzekucyjnych
 • prowadzenie działań mających na celu powstrzymanie egzekucji komorniczej.

Jeśli zatem są Państwo zainteresowani skorzystaniem z powyższych usług, prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania.

Usługi prawne na rzecz dłużników

Z oferty, którą przygotowaliśmy, skorzystać mogą nie tylko wierzyciele, ale również dłużnicy. Na czym polegają proponowane przez nas usługi na rzecz dłużników? Naszą rolą jest między innymi reprezentowanie Klienta w negocjacjach z bankami oraz firmami windykacyjnymi w celu redukcji zadłużenia. Ponadto możemy pełnić rolę pełnomocnika w postępowaniach komorniczych oraz sądowych. W związku z tym zajmujemy się między innymi:

 • przygotowywaniem pism procesowych w postaci na przykład sprzeciwów, zażaleń czy odpowiedzi na pozew oraz zarzuty,
 • pomagamy w uchyleniu nakazu zapłaty oraz wstrzymaniu lub umorzeniu egzekucji komorniczej,
 • odzyskiwaniem bezprawnie pobranych opłat przez pośredników finansowych.

W przypadku chęci skorzystania z naszych usług, zapraszamy do kontaktu.

Adwokat od odszkodowań – Warszawa Wola

Jeśli szukają Państwo adwokata od odszkodowań, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii mieszczącej się na warszawskiej Woli. W jakich konkretnie przypadkach można skorzystać ze świadczonych przez nas usług? Pomagamy Klientom w wyegzekwowaniu środków między innymi z odszkodowań:

 • komunikacyjnych,
 • powypadkowych,
 • majątkowych.

Oprócz tego Klienci mogą zlecić nam również pomoc w otrzymaniu na przykład zadośćuczynienia powypadkowego, odszkodowania za błędy w sztuce lekarskiej czy renty powypadkowej.

Skontaktuj się z nami

Celem Kancelarii jest zapewnienie Klientom będących zarówno wierzycielami, jak i dłużnikami, profesjonalnej i kompleksowej obsługi prawnej nakierowanej na znalezienie jak najskuteczniejszych rozwiązań. Gwarantujemy indywidualne i wnikliwe podejście do każdej sprawy.

Kancelaria świadczy usługi w Warszawie i na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu Klientów zainteresowanych wszczęciem postępowania przeciwko dłużnikowi oraz Dłużnikom szukającym pomocy prawnej w swojej sprawie. Mówimy po ukraińsku, rosyjsku, gruzińsku i angielsku.

Menu