Adwokat do spraw cudzoziemców – Warszawa Wola

Zatrudnienie jakiegokolwiek pracownika wiąże się z koniecznością spełnienia określonych przepisów. Te często są mocno zawiłe, a w szczególności dotyczy to osób niebędących obywatelami Polski. Jeśli zatem chcą Państwo wcielić do struktur swojej firmy osobę zza granicy, warto skorzystać z naszych usług. Nasi adwokaci do spraw cudzoziemców z warszawskiej Woli posiadają bowiem bogate doświadczenie w zakresie prawa obcokrajowców, dzięki któremu cały proces związany z zatrudnieniem przebiegnie znacznie sprawniej. Jednocześnie będą mieli Państwo pewność, że nie zostały popełnione jakiekolwiek błędy, mogące spowodować problemy zarówno dla firmy, jak i osoby ubiegającej się o pracę. Nasza oferta obejmuje bowiem sporządzenie wszelkiej dokumentacji, a także dopełnienie pozostałych formalnością związanych z zatrudnieniem cudzoziemca.

Adwokat dla cudzoziemców na Warszawskiej Woli

Oferta przygotowana przez naszą kancelarię skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców. Skorzystać mogą z niej również Klienci indywidualni, w tym osoby niebędące obywatelami Polski. Nasi adwokaci dla cudzoziemców pomagają bowiem w sprawach związanych między innymi z zatrudnieniem czy zalegalizowaniem pobytu na terenie naszego kraju. Warto dodać, że przygotowana przez nas oferta obejmuje również między innymi sprawy spadkowe i z niej również mogą skorzystać obcokrajowcy. W przypadku potrzeby spotkania się z naszymi adwokatami w celu uzyskania porady lub w jakiekolwiek innej sprawie, zapraszamy do kontaktu. W przypadku dodatkowych pytań, również pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie wyjaśnimy wszelkie niejasności.

zatrudnianie-cudzoziemcow

Adwokaci od legalizacji pobytu cudzoziemców – Warszawa

Pobyt cudzoziemca na terenie Polski ściśle regulują przepisy prawa. Legalność przebywania w naszym kraju uzależniona jest przede wszystkim od pochodzenia obcokrajowca. Znacznie łagodniej traktowani są bowiem obywatele na przykład Unii Europejskiej niż osoby przybywające z państw trzecich. Niezależnie jednak od tego, jakiej są Państwo narodowości i w jakim celu postanowiliście przyjechać do Polski, jeśli ubiegacie się o legalizację pobytu, zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii. Nasi adwokaci od legalizacji pobytu cudzoziemców, specjalizują się bowiem w załatwianiu wszelkich formalności, dzięki którym Państwa obcowanie na terenie Polski będzie w pełni zgodne z prawem. Warto podkreślić, że w szczególności pomagamy osobom chcącym podjąć zatrudnienie. W przypadku chęci skorzystania ze świadczonych przez nas usług, prosimy o kontakt.

Dlaczego warto skorzystać z usług adwokata podczas legalizacji pobytu?

Pobyt na terenie Polski można zalegalizować bez udziału prawnika. Niestety nie jest to łatwy proces i wymaga on znajomości przepisów prawa. Jesteśmy w pełni świadomi tego, że może to stanowić spory problem, szczególnie dla osób, które nie poruszają się biegle w meandrach prawa. Właśnie dlatego zalecamy korzystanie z usług specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w tego rodzaju sprawach. Jeśli zależy Państwu na tym, aby proces legalizacji pobytu przebiegł efektywnie i z korzystnym dla Państwa rezultatem, zapraszamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby osoby korzystające z naszej oferty możliwe najszybciej mogły otrzymać dokumenty niezbędne do podjęcia zatrudniania na terenie Polski.

Skontaktuj się z nami

Naszym celem jest zapewnienie pracodawcom możliwości efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej – dzięki wsparciu Kancelarii w zakresie zatrudniania cudzoziemców Klienci oszczędzają czas niezbędny do prowadzenia spraw legalizacyjnych i uzyskują realną, rzetelną i profesjonalną pomoc prawną w tym aspekcie swojej działalności.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mariusza Kalejty reprezentuje pracodawców przed urzędami wojewódzkimi, urzędami pracy i innymi instytucjami na terenie całego kraju. Zachęcamy do kontaktu z Kancelarią – oferujemy również porady telefoniczne i online.

Menu