Obsługa prawna dla firm – Warszawa Wola

Prowadzenie firmy nie jest proste. Dotyczy to zarówno jednoosobowych działalność gospodarczych, jak i dużych przedsiębiorstw zatrudniających setki lub tysiące osób. Obecność wielu, często niezrozumiałych zapisów prawnych, o których należy pamiętać sprawia, że nawet doświadczeni właściciele firm mają wiele problemów z ich egzekucją. Jeśli zatem zależy Państwu na tym, aby nie popełnić żadnego błędu, a wszelkie zawierane umowy posiadały korzystne dla Państwa zapisy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obsługi prawnej firm. Nasza kancelaria mieści się na warszawskiej Woli, ale ze świadczonych przez nas usług mogą skorzystać również Klienci z innych dzielnic oraz miejscowości spoza stolicy. W przypadku chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt. Dysponujemy niezbędną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem, które pozwala nam świadczyć szeroką obsługę prawną na wielu płaszczyznach.

Oferta doraźnej i stałej obsługi prawnej firm

Oferta dotycząca obsługi prawnej firmy, którą przygotowała nasza kancelaria może mieć zarówno charakter doraźny, jak i stały. W przypadku pierwszej z wymienionych usługa dotyczy jednorazowej pomocy. Z tego typu formy współpracy korzystają przede wszystkim właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych, którzy potrzebują porad prawnych związanych na przykład z opracowaniem wzoru umowy czy przygotowywaniem niezbędnych wniosków o rejestrację i zmianę danych w rejestrach. Jeśli chodzi o stałą obsługę prawną firm to oferta ta często wybierana jest przez duże przedsiębiorstwa, takie jak na przykład spółki prawa handlowego posiadające wielu kontrahentów. W takich przypadkach nasza rola polega między innymi na stałym doradztwie prawnym dotyczącym prowadzonej działalności czy kontrolowaniu prawidłowego wykonywania umów.

obsluga-prawna-przedsiebiorcow

Kiedy warto skorzystać z oferty obsługi prawnej firm?

Wielu przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z pomocy prawników oferujących obsługę prawną firm dopiero w momencie, gdy wystąpią jakiekolwiek problemy związane z prowadzonym biznesem. Niestety nie jest to dobra praktyka, ponieważ w takich przypadkach osiągniecie korzystnych dla Klienta efektów sprawy jest znacznie trudniejsze. Kiedy zatem warto wybrać się do prawnika i skorzystać ze wspomnianych usług? Przede wszystkim wtedy, gdy chcą Państwo prowadzić firmę zgodnie z prawem. Obsługa prawna przedsiębiorstw pozwala bowiem zapobiec negatywnym konsekwencjom podejmowanych decyzji i prowadzonych działań. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zawierane umowy są zgodne z prawem, a jakakolwiek kontrola nie będzie wiązała się z karami lub innego rodzaju problemami. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani skorzystaniem z obsługi prawnej przez naszą kancelarię, zapraszamy do kontaktu.

Oferta obsługi prawnej firm

Jak już wspomnieliśmy, przygotowana przez naszą kancelarię oferta skierowana jest zarówno do właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i przedsiębiorców prowadzących znacznie większe firmy. Z jakich konkretnie usług, mogą skorzystać nasi Klienci? Oferta skierowana do przedsiębiorców obejmuje w szczególności:

  1. bieżące doradztwo prawne w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej,
  2. sporządzanie opinii prawnych związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą,
  3. sporządzanie projektów umów zawieranych przez Klienta z jego kontrahentami oraz innych, niezbędnych dokumentów, w tym projektów aktów wewnętrznych Klienta (uchwały organów, umowy o pracę)
  4. przygotowywanie niezbędnych wniosków o rejestrację i zmianę danych w rejestrach, w szczególności Krajowym Rejestrze Sądowym, w tym również za pośrednictwem systemu teleinformatycznego,
  5. reprezentowanie Klienta w sporach sądowych, postępowaniach administracyjnych, przed sądami polubownymi oraz przy negocjacjach z potencjalnymi kontrahentami na każdym etapie,
  6. sprawowanie nadzoru nad prawidłowym wykonywaniem umów i egzekwowanie roszczeń Klienta wobec kontrahentów,
  7. uzyskiwanie wymaganych prawem licencji, koncesji pozwoleń i zezwoleń.

Warto dodać, że zatrudniamy również adwokatów od legalizacji pobytu cudzoziemców. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani zatrudnieniem obcokrajowca, który nie posiada wymaganych do tego dokumentów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Naszym celem jest zagwarantowanie Klientom kompleksowej i rzetelnej obsługi prawnej wspierającej ich funkcjonowanie w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki znajomości obowiązujących przepisów i praktycznemu podejściu biznesowymi, wsparcie udzielane przez prawników Kancelarii jest ukierunkowane przede wszystkim na zabezpieczenie interesu Klienta i prowadzenie jego spraw w sposób zapewniający minimalizowanie ryzyka prawnego […].

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mariusza Kalejty świadczy usługi w Warszawie i na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu z Kancelarią – oferujemy również porady telefoniczne i online. Porozumiewamy się w języku ukraińskim, rosyjskim, angielskim i gruzińskim.

Menu