Prawo karne

Kancelaria oferuje fachową pomoc prawną w sprawach karnych i wykroczeniowych. Działamy zarówno w charakterze obrońców podejrzanych, obwinionych i oskarżonych, jak i pełnomocników pokrzywdzonych i innych uczestników postępowań.

Oferta

Oferta Kancelarii w zakresie spraw karnych kierowana jest zarówno do osób podejrzanych i oskarżonych, jak i osób pokrzywdzonych . Obejmuje ona w szczególności pomoc:

  1. poprzez występowanie w charakterze obrońcy lub pełnomocnika na każdym etapie postępowania, począwszy od postępowania przygotowawczego,
  2. w sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism, zwłaszcza zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa, wniosków, zażaleń, apelacji,
  3. w postępowaniu w zakresie tymczasowego aresztowania i pozostałych środków zapobiegawczych,
  4. w postępowaniu o warunkowe przedterminowe zwolnienie,
  5. w postępowaniu o dozór elektroniczny,
  6. w postępowaniu o zmianę postanowienia o wykonanie zasądzonej kary
  7. w sprawach wykroczeniowych.
Temida

Skontaktuj się z nami

Doświadczenie Kancelarii zdobyte w licznych postępowań karnych i wykroczeniowych na różnych etapach i w różnych okolicznościach pozwala nam świadczyć pomoc prawną na najwyższym poziomie – sprawy karne, niezależnie od tego, w jakim charakterze się w nich występuje, wiążą się z dużym stresem i wymagają właściwego przygotowania, aby działać skutecznie i uzyskać korzystne rozstrzygnięcie.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mariusza Kalejty świadczy usługi w Warszawie i na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu z Kancelarią – oferujemy również porady telefoniczne i online. Mówimy po ukraińsku, rosyjsku, angielsku i gruzińsku.

Menu