Prawo pracy

Praca zawodowa często wypełnia znaczną część czasu w życiu przeciętnego człowieka. Stosunki między pracodawcami i pracownikami reguluje obszerna dziedzina prawa skupiona między innymi w Kodeksie pracy i powiązanych z nim ustawach. Z uwagi na specyfikę przepisów regulujących prawo pracy, nierzadko obie strony stosunku pracy potrzebują fachowego wsparcia w celu właściwego zabezpieczenia swoich interesów.

Oferta

Kancelaria świadczy usługi prawne zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. Zakres usług obejmuje w szczególności pomoc w:

  1. dochodzeniu roszczeń z tytułu wypadku przy pracy,
  2. ustaleniu istnienia stosunku pracy
  3. sprawach wynikłych na tle mobbingu i dyskryminacji
  4. dochodzeniu roszczeń wynikających z nieuzasadnionego lub niezgodnego z prawem wypowiedzenia umowy o pracę;
  5. dochodzeniu świadczeń pracowniczych,
  6. reprezentowaniu pracowników w postępowaniach przed sądem pracy.

Kancelaria świadczy również bieżące doradztwo prawne pracodawcom oraz udziela porad prawnych pracownikom w ich sprawach.

prawo-pracy

Skontaktuj się z nami

W ramach usług prawnych świadczonych przez Kancelarię w obszarze prawa pracy oferujemy przede wszystkim wnikliwą i dokładną analizę każdej sprawy, a następnie wyczerpującą poradę na temat wszelkich możliwości działania. Dokładamy wszelkich starań, aby obrać jak najkorzystniejszą strategię dla Klienta – jakość świadczonej pomocy prawnej to efekt posiadanej fachowej wiedzy, elastyczności we współpracy, a także umiejętności poszukiwania rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami klienta.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mariusza Kalejty świadczy usługi w Warszawie i na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu z Kancelarią – oferujemy również porady telefoniczne i online. Mówimy po ukraińsku, rosyjsku, angielsku i gruzińsku.

Menu