pl | en
Reprezentacja w sądach
udzielanie porad prawnych
sporządzanie apelacji, pism i odwołań
więcej...
Obsługa prawna
Kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych i podmiotów gospodarczych
więcej...
Jakość
Wysoka jakość świadczonych usług
więcej...
Doświadczenie
Doświadczenie, zaufanie, rzetelność i profesjonalizm.
więcej...

Adwokat Marta Banaszak-Gałczyńska

Jej domeną jest prawo karne oraz prawo cywilne. Korzystając ze swojego wielokierunkowego przygotowania merytorycznego i praktycznego, od wielu lat udziela potrzebującym porad prawnych na różnych płaszczyznach działalności.

Ukończyła Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Wcześnie rozpoczęła praktykę w kancelariach adwokackich, już od 2006 roku jest związana z palestrą. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej w roku 2010 uzyskała tytuł zawodowy i wpis na listę adwokatów.

Swoje umiejętności prawnicze poszerzała dzięki podejmowanym praktykom, a następnie jako aplikant. Doświadczenie zdobywała zarówno w indywidualnej kancelarii adwokackiej, jak i w licznych stołecznych spółkach adwokacko-radcowskich. Dzięki temu uzyskała umiejętności w prowadzeniu praktyki prawnej w wielu dziedzinach prawa.

Posiada doświadczenie pozwalające jej na udzielanie pomocy prawnej osobom fizycznym, a także na kompleksową obsługę osób prawnych. Przez długi czas zajmowała się obsługą podmiotu prawnego w zakresie prawa przewozowego. Udzielała także porad prawnych czytelnikom na łamach jednej z gazet codziennych.

W swojej obecnej działalności koncentruje się głównie na prawie karnym i cywilnym. Szczególnie często zajmuje się zagadnieniami prawa gospodarczego, prawa własności intelektualnej i prawa pracy.

Biegle włada językiem angielskim, posiada zdany Certificate of Advanced English. Jako adwokat nierzadko korzysta ze swoich umiejętności językowych.

Praca z ludźmi wykształciła w niej szczególnie empatyczne podejście do indywidualnego klienta. To jego potrzeby stawiane są przez nią zawsze na pierwszym miejscu.

Kontakt
Kalejta, Banaszak-Gałczyńska
Adwokaci Spółka Jawna
ul. Raszyńska 3 lok. 5
02-026 Warszawa
(Warszawa Centrum, przy Placu Zawiszy)
Tel.: 22 40 00 186
Fax: 22 11 58 950
Tel. kom.: 693 216 620
Tel. kom.: 606 633 408
E-mail: biuro@kbg-adwokaci.pl
Współpracujemy z Kancelarią:
Augustyniak Buszan Strzyżewska
Adwokat Radca prawny
Doradca prawny

z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 22/2 w Sopocie